Gürcüce-Türkçe / Türkçe-Gürcüce Tercüme ve Çeviri Bizim İşimiz.


Gürcüce Tercüme ihtiyacınız varsa doğru yere geldiniz. Özellikle Gürcüceden-Türkçeye/Türkçeden-Gürcüceye çevirisini yaptırmak istediğiniz evrakları tarafımıza ulaştırmanız yeterli. Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce metinleriniz bize ulaşır ulaşmaz profesyonel çevirmenlerimiz tarafından incelenir. Öncelikle uygun süre-fiyat politikamız doğrultusunda, en kısa sürede, en kaliteli ve uygun fiyatlı işi sunabilmek amacıyla çalışılır. Her iş alanına ait çeviriler aynı politika ve anlayışla tam istediğiniz sonuçlara ulaştırılır. Özgün anlamından uzaklaştırılmış bir çevirinin çeviri olarak adlandırılamayacağının bilincindeyiz. Bu nedenle konularında uzman Gürcüce çevirmenlerin yanında profesyonel redaktör ve editörlerimizle, yapılan işlerin birkaç gözden geçirilerek, kontrol edilmesini sağlıyoruz. 7 Dil Tercüme olarak Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce çeviride dilbilim kurallarına uygunluk ve orijinal metine sadakat en önemli çalışma disiplinimizdir.

Gürcüce Tercüme


Gürcüce, Gürcistan’da yaşayan 4 milyon insanın yaşadığı Gürcistan’ın resmi dilidir. Bir Kafkas halkı olan Gürcülerin konuştuğu dildir. 7 Dil Tercüme olarak, her konuda Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce yazılı, sözlü, ardıl ve yeminli noter onaylı çeviri hizmetiyle yanınızdayız.

Gürcüce-Türkçe / Türkçe-Gürcüce Profesyonel Çeviri Hizmetlerinde Bir Dünya Markası: 7 Dil Çevir


Gürcüce çeviri hizmeti veren 7Dil Tercüme olarak temel hedefimiz, müşterilerimize en doğru ve hatasız Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce çeviriyi sunmaktır. Bu amaçla dilin yapısını oluşturan dilbilgisi, deyimler, dilin üzerindeki yerel, kültürel etkileri göz ardı etmeden akıcı ve anlaşılır bir dile ulaşmayı hedefleyen uzman çevirmenlerimizin gayretiyle en güvenilir sonuçlara ulaşılır. Gürcüce çeviri hizmeti verebilmenin farklı konularda geniş bir vizyona sahip olmayı gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, size talep ettiğinizden daha iyisini verebilmek amacıyla her zaman Gürcüce profesyonel çevirmenlerle çalışıyoruz. Aldığımız işleri uzmanlarına bırakmanın rahatlığıyla, Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce çeviride aklınıza gelebilecek hemen her konuda hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce Çevirmenlerimiz.

Gürcüceden-Türkçeye/Türkçeden-Gürcüceye çevirileriniz dilbilimciler, filologlar, yeminli, mütercimler ve Gürcüce üzerine ihtisas yapmış deneyimli çevirmenler tarafından yapılmaktadır.

Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce Türkiye’nin Her Bölgesine Çeviri Hizmeti.


Çevirmenlerimiz Gürcüce diline ve Gürcücenin kullanıldığı kültürlere son derece hâkimdir. 7/24 destek anlayışıyla hizmet kalitemizin çıtasını daha da yukarıya taşımak temel amaçlarımızdandır. Biz, 7dil Tercüme olarak, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine yayılmış bürolarımızla, sizlere Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce çeviri hizmeti verebilecek, konularında uzman çevirmen kadromuzla her zaman yanınızdayız.

Gürcüce-Türkçe/Türkçe-Gürcüce Çeviride Hizmet Verdiğimiz Alanlar
Aşağıda belirtilen tüm konularda Gürcüceden-Türkçeye/Türkçeden-Gürcüceye yazılı, sözlü, ardıl ve yeminli noter onaylı çeviri hizmeti sağlanmaktadır.

Gürcüce Online Tercüme

Belgelerinizi yerinizden kalkmadan tercüme ettirmek istiyorsanız tam size göre bir hizmetimiz var. Online tercüme sayesinde, Teklif Formumuz üzerinden bizden teklif alabilir ve belgelerinizi yükledikten sonra, evraklarınızı birkaç gün içinde kapınızdan teslim alabilirsiniz. Üstelik 250 TL’yi geçen işlemlerinizde hiçbir kargo ücreti de almıyoruz. Şimdi iletişim kısmında bize ulaşın!

Gürcüce Apostil Onayı

Apostil onayı ülkemizde yapılan bir noter işleminin tüm dünyada geçerli olması için yapılan bir tasdik işlemidir. Apostil, Lahey sözleşmesine üye tüm ülkelerde geçerlidir. Buradan yapılan tasdik gittiğiniz ülkede görülebilmektedir. Belgenizi tercüme ettikten sora dilerseniz kaymakamlık veya valiliklerdeki apostil onayından da geçirmekteyiz. Böylece evraklarınızı sağlıklı biçimde gittiğiniz ülkelerde kullanabilirsiniz.

Gürcüce Ehliyet Sınavı Çevirisi

Türkiye’de yaşayan bir yabancı olarak Türkiye’de ehliyet almak isterseniz, ehliyet sınavına yanınızda bir tercümanla girebilirsiniz. Bunun için sınavdan önce bize başvurmanız yeterlidir.

Gürcüce Ardıl Çeviri

Ardıl tercüme simultane çevirinin aksine daha az maliyetli ve daha az meşakkatli bir çeviri türüdür. Tercüman genellikle herhangi bir ekipman kullanmadan çeviriyi yapar. Gerektiğinde not olarak konuşmacının konuşmasını bölmemeye çalışır. Hem ardıl hem simultane tercümeyi birlikte yapan tercümanlar olmasına rağmen, sadece ardıl yapan tercümanlar da mevcuttur. Sizin de Gürcüce ardıl tercüman ihtiyacınız varsa bize ulaşmanızı öneririz.

Gürcüce Tercüme Fiyatları

Çeviri fiyatları tercüme edilecek belgenin uzunluğuna, dil çiftine, çevirinin istendiği süreye göre değişmektedir. Gürcüce Tercüme ücretinin tam olarak söylenebilmesi için evrakların bize e-posta veya whatsapp yoluyla iletilmesi yeterli olacaktır. Ardından proje yöneticilerimiz size evraklarınızın çeviri maliyetini, dilerseniz, noter ve apostil ücretlerini de bildireceklerdir. Ayrıca bazı durumlarda çevirilerin Dış İşleri Bakanlığından da onaylanması talep edilmektedir. Yine bu Dış İşleri onayı için de bize fiyat sorabilirsiniz.

Gürcüce Simultane Tercüme

Simultane çeviri diğer adıyla eş zamanlı (andaş) çeviri günümüzde giderek artan oradan talep edilen bir tercüme çeşididir. Bu tercüme hizmetimizde, konuklar verilen kulaklıkları takarak konuşmacıyı istedikleri dilde dinleyebilmektedirler. Ayrıca kendilerinin yapacakları konuşmalar da yine karşı dile anlık olarak çevrilir. Oldukça yorucu olan Gürcüce simultane tercüme işin ehli, profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Kurallara göre her kabinde iki Gürcüce tercümanı bulunmak zorunluluğu vardır. Gürcüce Tercümanlar dönüşümlü olarak çeviriyi yapmaktadır. Gürcüce simultane tercüman talepleriniz için en az 1 hafta önceden bize ulaşmanızı öneririz.

HABER | SON DAKİKA HABER | Burç Yorumları | Teknoloji Haberleri | Gündem Haberleri